Bestuur

Bestuur 17/18

V.l.n.r. 
Maarten van Gennip (externe zaken), Mirre Balke (secretaris), Michiel Oling (voorzitter), Cecile van der Stappen (penningmeester), Jeroen Tesselaar (competitieleider), Amy Gomersbach (interne zaken)

Bestuur 16/17

V.l.n.r.   Vincent Hoffmans (externe zaken), Jim van Nieuwkerk (secretaris), Sophie van der Horst (voorzitter), Charlotte Taman (penningmeester), Wesley van Hest (interne zaken) & Hanka Steggink (competitieleider)

Bestuur 2015/2016

V.l.n.r. 
Marlon Vreugd (secretaris), Tessa Jurrema (voorzitter), Hester Hopman (interne zaken), Chris Jansen (penningmeester), Jordy Roomeijer (externe zaken) & Erik Faneker (competitieleider).

Bestuur 2014/2015

V.l.n.r. Pieter Boeve (PR), Jorinde Havinga (competieleider), Michiel Dingenouts (penningmeester), Karlijn Havinga (secretaris), Bob Dolphijn (voorzitter) & Martine Doppen (interne zaken).

Bestuur 2013/2014

V.l.n.r. Yannick Kreugel (competieleider), Tyrone Pater (penningmeester), Merel van Oorschot (voorzitter), Daniel Boeve (secretaris) & Melissa van Maenen (algemene zaken).

Bestuur 2012/2013

V.l.n.r. Renske Smits (competitieleider), Marijke Loosman (voorzitter), Julian Otto (penningmeester), Violet Voss (algemene zaken) & Marlies Beerta (secretaris).

Bestuur 2011/2012

V.l.n.r. Thomas Buijsman (competitieleider), Tessa van den Broek (algemene zaken), Joost Zwart (penningmeester), Floris Bosch (voorzitter) & Rachelle Berends (secretaris).

Bestuur 2010/2011

V.l.n.r. Esmeralda Berends (voorzitter), Lucie Akkermans (secretaris), Rense Sijtsma (competitieleider), Alma Moekotte (penningmeester) en Marijke Miedema (algemene zaken)

Bestuur 2009/2010

V.l.n.r. Stan Rombouts (secretaris), Evita Meyer (voorzitter), Lars Wortel (penningmeester), Diana Meuffels (competitieleider) en Lukas Droge (algemene zaken)

Bestuur 2008/2009

V.l.n.r. GP Verdoes (secretaris), Barwago Yusuf Abdi (penningmeester), Karin den Hartog (voorzitter), Florien Millaard (algemene zaken) en Yvar Debets (competitieleider)

Bestuur 2007/2008

V.l.n.r. Eveline Plas (algemene zaken), Laurens van Wissen (competitieleider), Charlotte Bosman (secretaris), Folkert Venema (penningmeester) en Mariska van Kampen (voorzitter)

Bestuur 2006/2007

V.l.n.r. Marjet Docter (algemene zaken), Rens Kalshoven (penningmeester), Tijmen Vierstra (competitieleider) en Casper Westendorp (voorzitter)

Bestuur 2005/2006

Marianne Spilker (algemene zaken), Wietze Sijtsma (voorzitter), Arjan Petersen (competitieleider) , Casper Westendorp (secretaris) en Martine Verloop (penningmeester)

Bestuur 2004/2005

Van linksonder met de klok mee: Rende Oudhof (voorzitter), Marlous van Twist (algemene zaken), Rachelle Mourits (competitieleider), Jeroen Kerklingh (penningmeester) en Wietze Sijtsma (secretaris)
Bestuur

Bestuur 2003/2004
Ralf Gorse (penningmeester), Lotte Reneman (algemene zaken), Marlous van Twist (secretaris), Rende Oudhof (competitie) en Bob Rietbergen (voorzitter).

Bestuur 2002/2003
Michel Rorije (voorzitter), Bob Rietbergen(penningmeester), Jasper Verheggen (competitie), Nina Molendijk (secretaris) en Lilian Roozeboom (algemene zaken).

Bestuur 2001/2002
Sarah Gouwenberg (voorzitter), Michel Rorije (penningmeester), Deddy Hartman (secretaris), Nina Molendijk (algemene zaken), Jasper Verheggen (competitie) en Neeltje Oudhof (ondersteunend lid)

Bestuur 2000/2001
Jeroen Rous (algemene zaken), Marten Harbers (voorzitter), Herald Hofmeijer (penningmeester), Saskia van Riel (competitie), Stefanie Receveur (ondersteunend lid), Sarah Gouwenberg (secretaris).

Bestuur 1999/2000
Jeroen Rous (voorzitter), Sarah Gouwenberg (secretaris), Gilles Verbockhaven (penningmeester), Dimitri van der Linden (algemene zaken) en Saskia van Riel (competitie).

Bestuur 1998/1999
Vivian Schonbach (voorzitter), Nicolette Kellerhuis (secretaris), Dennis van Heteren (secretaris), Martin Elderson (algemeen bestuur) en Milica Antic (lid).