Derde trainingsperiode 17-18

Dinsdagavond

Davey 21:00-22:15
TrainerDavey
Speelsterkte5
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersJeroen Tesselaar
Jasper Adegeest
Bram de Waal
Mandy Veldt
Marel van Ruissen
Jacqueline Kamps
Sietske Vaessen
Tom van Zanten
Tamar 18:00-19:15
TrainerTAMAR
Speelsterkte9
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersCaroline Broeder
Fransje van de Pavert
Fleur Doorman
Robin de Blieck
Regina Kuppen
Maxim Annink
Ella van Leeuwen
Emma North
Tamar 19:15-20:30
TrainerTamar
Speelsterkte4/5
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersCharlie Lee
Suzanne van Schaik
Sanne Zijlstra
Katelyn Hojeibane
Rutger Dekker
Fleur de Waal
Maxime Boelen
Duncan Brewster
Tamar 20:30-21:45
TrainerTamar
Speelsterkte8
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersBing Lou Nix
Jasper Algera
Jara Linders
Anastasia Krivopalova
Pine ten Raa
Wouter Smit
Joella Wassink
Mathijs Pellemans
Tamar 21:45-23:00
TrainerTamar
Speelsterkte6/7
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersSara Vos
Denise de Vor
Dylan Ploegmaker
Ruurt Jukema
Luuk Hendrix
Marlon Vreugd
Ellen van Eeden
Wesley van Hest

maandagavond

Davey 21:00-22:15
TrainerDavey
Speelsterkte5/6
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersHanne van der Veen
Teddy van der Veen
Juliette Evenhuis
Hester Hopman
Allard Hibma
Febe Kaiser
Casper Dahmen
Jelle Brumsen
Raymon 18:00-19:15
TrainerRaymon
Speelsterkte7
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersKilian Schrijvers
Amy Gomersbach
Jessica de Jonge
Lars Slot
Kristie Lek
Renée Oldenkamp
Eva Pots
Tessa Gremmen
Raymon 19:15-20:30
TrainerRaymon
Speelsterkte2/3
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersJim van Nieuwkerk
nikander damianos
Joost Bos
Nick Verkerk
Erno Steenbrink
Martijn Wilms
Anna Kostiouk
Niels van der Linde
Raymon 20:30-21:45
TrainerRaymon
Speelsterkte3/4
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersErik Faneker
Sophie van der Horst
Merel Spaander
Melchior Twal
Joren Kreuzberg
Sanne van den Bor
Jon Mouter
Maarten Vonk
Raymon 21:45-23:00
TrainerRaymon
Speelsterkte4/5
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersMaarten van Gennip
Noah Beukeboom
Siger de Vries
Max Mathijssen
Maartje Nelissen
Thérèse van Woerkom
Robin van Dijk
Laurens Samson

Maandagochtend

Raymon 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte8
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersTom Niggebrugge
Rozemarijn van Eck
Femke Volmer
Lore van Riel
Natascha Siersema
Thijs Kooijman
Thomas Tiel Groenestege
Kim Peters
Raymon 11:30-13:00
TrainerRaymon
Speelsterkte5/6
Tijd11:30-13:00
Baan
SpelersHanka Steggink
Anouk Schouten
Robyn Lont
Helmer Gudde
Emma van Veen
Lisan Kroese

Vrijdagochtend

Raymon 11:30-13:00
TrainerRaymon
Speelsterkte3/4
Tijd11:30-13:00
Baan
SpelersErno Steenbrink
Tom van Zanten
Jim van Nieuwkerk
Duncan Brewster
Martijn Wilms
Erik Faneker
Nick Verkerk

woensdagochtend

Raymon 11:00-12:15
TrainerRaymon
Speelsterkte9
Tijd11:00-12:15
Baan
SpelersMirre Balke
Nadieh Schinkel
Yannick Feld
Rosalie Brandt
Pety Viguurs
Jaimie Verdiesen

Zondagavond

Davey 18:00-19:15
TrainerDavey
Speelsterkte7/8
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersJoy Panyrek
Louise Snel
Jennifer Buur
David Tuhumena
Naomi Aserraf
Natalie Dikken
Niek Jacobsen
Maximiliaan Muller
Davey 19:15-20:30
TrainerDavey
Speelsterkte7/8
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersMichaël Tadesse
Sasha van Vliet
Pien de Laat
Jasper Roozee
Daniel Figueroa
Abel Koentjes
Marielle Hulsker
Roeland Aardewijn
Davey 20:30-21:45
TrainerDavey
Speelsterkte5/6
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersRobyn Lont
Helmer Gudde
Aksel Gudde
Raisa Nibbering
Vlad Ioffe
Iris van der Staay
Tim van der Mei
Lisan Wegstapel
Davey 21:45-23:00
TrainerDavey
Speelsterkte9
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersCass Maes
Jason van de Laar
Irina Sterk
Bart Jaarsma
Denise Jansen
Sophia Schnelzer
Isa Blanken
Lotte van Eck

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Veerle Beenkensonbekend
Bart Borgholsonbekend
Renée Goossens8/8
Meike Tros9/9
Waldemar Kleinendorst7/7
Lucas Ettesonbekend
Maximiliaan Muller7/7