Voorjaarscompetitie 2018

Zaterdag

Dames 1
Klasse3e klasse
SpelersJudith Roffel
Pien Joosten
Daphne Elberse
Gaby Ooms
Myou Roscam Abbing
Dames 2
Klasse4e klasse
SpelersJuul Spaan
Nadieh Schinkel
Kelly Spaans
Roos Otto
Irene Geurtzen
Jaimie Verdiesen
Gemengd 1
KlasseHoofdklasse
SpelersMartijn Wilms
Vera Vial
Maarten Vonk
Merel Spaander
Sophie van der Horst
Merel Ann van Zanten
Gemengd 10
Klasse5e klasse
SpelersNaomi Aserraf
Kilian Schrijvers
Michiel Oling
Tessa Gremmen
Gemengd 11
Klasse5e klasse
SpelersJara Linders
Lars Slot
David Tuhumena
Ben Aranovich
Jennifer Buur
Tamara Garsten
Gemengd 12
Klasse6e klasse
SpelersJasper Algera
Romy Bakker
Pine ten Raa
Bing Lou Nix
Gemengd 13
Klasse6e klasse
SpelersWouter Smit
Sofie Leffelaar
Jens de Jong
Lore van Riel
Gemengd 14
Klasse6e klasse
SpelersThomas Tiel Groenestege
Kim Peters
Irene van Soest
Mathijs Pellemans
Gemengd 15
Klasse6e klasse
SpelersDenise Jansen
Luuk Lamens
Tobias Spierenburg
Bobby la Croix
Thijs Kooijman
Evelien Been
Gemengd 16
Klasse6e klasse
SpelersNatascha Siersema
Kevin Visser
Mirre Balke
Pim Jonge Poerink
Gemengd 2
Klasse2e klasse
SpelersJeroen Tesselaar
Sietske Vaessen
Jacqueline Kamps
Jasper Adegeest
Gemengd 3
Klasse2e klasse
SpelersTim Jordy van Bennekom
Chris Jansen
Siger de Vries
Mandy Veldt
Lisan Wegstapel
Juliette Evenhuis
Gemengd 4
Klasse3e klasse
SpelersTim van der Mei
Hanka Steggink
Charlotte Taman
Niels Pietersen
Gemengd 5
Klasse3e klasse
SpelersRaisa Nibbering
Jamil Kreugel
Bram de Waal
Hester Hopman
Gemengd 6
Klasse4e klasse
SpelersSara Vos
Marlon Vreugd
Hilke van den Berg
Eline Vester
Gemengd 7
Klasse4e klasse
SpelersDaniel Boeve
Maggie Vonk
Myra Mout
Matisse Bulterman
Gemengd 8
Klasse4e klasse
SpelersRenée Oldenkamp
Casper Dahmen
Luuk Hendrix
Eva Pots
Gemengd 9
Klasse4e klasse
SpelersNiek Jacobsen
Wesley van Hest
Amy Gomersbach
Jessica de Jonge
Heren 1
Klasse2e klasse
SpelersDuncan Brewster
Quinten Meuffels
Daan van Kempen
Laurens Samson
Jan van den Berg
Joren Kreuzberg
Heren 2
Klasse4e klasse
SpelersTristan Slot
Giel van der Broeck
Mart Campman
Allard Hibma

Zondag

Dames 1
Klasse3e klasse
SpelersWikke van der Putten
Louise Snel
Joy Panyrek
Kristie Lek
Natalie Dikken
Bernadette Paschertz
Dames 2
Klasse4e klasse
SpelersPien de Laat
Linda Janmaat
Rosalie Brandt
Sasha van Vliet
Sara Laros
Rozemarijn van Eck
Dames 3
Klasse4e klasse
SpelersAmber Brands
Brechje Olgers
Jasmijn Verburg
Marielle Hulsker
Joella Wassink
Thyrvi van Roosendaal
Gemengd 1
Klasse3e klasse
SpelersNiels van der Linde
Jim van Nieuwkerk
Merel Spaander
Nick Verkerk
Merel Ann van Zanten
Sophie van der Horst
Gemengd 2
Klasse4e klasse
SpelersErno Steenbrink
Erik Faneker
Jon Mouter
Isabelle Bunnik
Suzanne van Schaik
Katelyn Hojeibane
Gemengd 3
Klasse4e klasse
SpelersRutger Dekker
Maarten van Gennip
Robin van Dijk
Thérèse van Woerkom
Charlie Lee
Bibiche den Hollander
Gemengd 4
Klasse5e klasse
SpelersAnouk Schouten
Jasper van Westing
Noah Beukeboom
Max Mathijssen
Fleur de Waal
Gemengd 5
Klasse5e klasse
SpelersHanne van der Veen
Iris van der Staay
Yann Valkieser
Rolf Bronzwaer
Sven Oldenburger
Gemengd 6
Klasse6e klasse
SpelersAmo van Ham
Febe Kaiser
Denise de Vor
Gijs Peters
Jelle Brumsen
Elana Strijbis
Gemengd 7
Klasse7e klasse
SpelersPety Viguurs
Lotte van Eck
Michael Wolz
Michaël Tadesse
Cecile van der Stappen
Jesse Buiter
Gemengd 8
Klasse7e klasse
SpelersJasper Roozee
Femke Volmer
Lisa Schonk
Isa Blanken
Daniel Figueroa
Willem Spigt
Martin van Kuik
Sandra Dragland
Gemengd 9
Klasse7e klasse
SpelersSigrid Bijma
Irina Sterk
Jente de Peuter
Robin de Blieck
Jason van de Laar
Sophia Schnelzer
Cass Maes

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Caroline Broederonbekend
Dylan Ploegmakeronbekend
Maartje Nelissen6/5
Jan Steinzonbekend
Bas van Wervenonbekend
Ashwin van Samkar7/8
Eva Musonbekend
Regina Kuppenonbekend
Hidde Hofstede9/9
Ellen van Eeden7/7
Ella van Leeuwenonbekend
Jorik Brugmanonbekend
Jelle Meijn8/8
Julia van Dieterenonbekend
Stefan Wirkenonbekend
Melchior Twal3/4
Roeland Aardewijn8/8
Marel van Ruissen5/5
Sanne Zijlstra4/4
Tim Ankeronbekend