Najaarscompetitie 2018

Zaterdag

Gemengd 1
Klasse1e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersMilou van der Klift
Duncan Brewster
Melchior Twal
Maarten van Gennip
Isabelle Bunnik
Merel van Zutphen
Gemengd 2
Klasse1e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJeroen Tesselaar
Jasper Adegeest
Robin van Dijk
Thérèse van Woerkom
Gemengd 3
Klasse2e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersAnouk Schouten
Katelyn Hojeibane
Lisan Wegstapel
Tim van der Mei
Jelle Brumsen
Gemengd 4
Klasse2e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersSiger de Vries
Tom Ketels
Matisse Bulterman
Febe Kaiser
Charlotte Taman
Hanka Steggink
Gemengd 5
Klasse3e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersCasper Dahmen
Daniël Bronder
Reimer Weststrate
Pien Joosten
Renée Oldenkamp
Gemengd 6
Klasse3e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersWesley van Hest
Jessica de Jonge
Michiel Oling
Kilian Schrijvers
Amy Gomersbach
Gemengd 7
Klasse3e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersWaldemar Kleinendorst
Stefan Wirken
Romy Schipper
Tessa Gremmen
Naomi Aserraf
Gemengd 8
Klasse4e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersLore van Riel
Wouter Smit
Irene van Soest
Mathijs Pellemans
Brechje Olgers
Gemengd 9
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersIsa Blanken
Jasper Algera
Bing Lou Nix
Tamara Garsten
Jelle Meijn
Roos Otto
Heren 1
KlasseHoofdklasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJim van Nieuwkerk
Erno Steenbrink
Jon Mouter
Niels van der Linde
Nick Verkerk
Mix 10
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersPim Jonge Poerink
Natascha Siersema
Pety Viguurs
Luuk Lamens
Cecile van der Stappen
Thomas Tiel Groenestege
Mix 11
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersDaniel Figueroa
Martijn Kattenberg
Nadieh Schinkel
Juul Spaan
Amy Dekker
Jaimie Verdiesen

Zondag

Gemengd 1
Klasse1e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJacqueline Kamps
Yann Valkieser
Maartje Nelissen
Titus Frehe
Gemengd 2
Klasse2e klasse
UitslagenNaar KNLTB
SpelersIris van der Staay
Mart Campman
Peggy van der Meer
Sven Oldenburger
Gemengd 3
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersMirre Balke
Roeland Aardewijn
Kim Peters
Pine ten Raa
Virgill van der Meer
Gemengd 4
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersLisa Schonk
Sophia Schnelzer
Michaël Tadesse
Lino Kragtwijk
Sigrid Bijma
Irina Sterk
Gemengd 5
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersRobin de Blieck
Bernadette Paschertz
Sandra Dragland
Caroline Broeder
Daphne Taekema
Martin van Kuik
Bart Jaarsma
Heren 1
Klasse4e
UitslagenNaar KNLTB
SpelersLars Slot
Ashwin van Samkar
Tim Anker
Philippe Haarman

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Marielle Hulsker7/7
Marlon Vreugd7/7
Teddy van der Veen7/6
Mike Kroonenburg9/9
Ruurt Jukema6/6
Carline Hissink8/8
Pien de Laat9/8
Charlie Lee4/4
Bob Arends5/5
Quinten Meuffels4/5
Ryan Hendriks5/6
Eva Pots7/7
Godelieve van Helden6/6
Tom van Zanten5/5
Rieke Straatsmaonbekend
Lisan Kroese6/6